fbpx

Najtańsze ubezpieczenie na życie.

Potrzebujesz ubezpieczenia? Szukasz najtańszego ubezpieczenia na życie? Chcesz uruchomić kredyt i brakuje Ci ubezpieczenia? Masz kredyt hipoteczny i bank wymaga od Ciebie ubezpieczenia na życie? Sprawdź ile możesz zaoszczędzić. Nasze ubezpieczenia pod kredyt są akceptowane we wszystkich polskich bankach. Często wymagają ich takie banki jak: Pekao S.A. , Alior Bank, BNP Paribas, Bank Ochrony Środowiska BOŚ, Bank Millennium, ING Bank Śląski, MBANK, PKO BP, Getin Noble Bank, Bank Pocztowy, Santander Bank, Citi Handlowy.  Masz już kredyt jakiś czas i cały czas płacisz składkę na ubezpieczenie na życie? Oferta promocyjna w banku wymagała dokupienia pakietu ubezpieczeń? U nas sprawdzisz czy możesz je zamienić na tańsze ubezpieczenie. Sprawdź naszą ofertę ubezpieczeń na życie. Twoje ubezpieczenie przestało działać? A może jesteś za stary na Twoje ubezpieczenie?

Ubezpieczenie nie tylko pod kredyt
Ubezpieczenie na życie zabezpieczy Twoich bliskich

Ubezpieczenie na życie zapewni kapitał Twojej rodzinie.

Zabezpieczenie Kredytu
Ubezpieczenie akceptowane przez wszystkie banki

Nasze ubezpieczenia są akceptowane jako zabezpieczenie we wszystkich bankach w Polsce.

Dodatkowe opcje
Utrata Pracy / Inwalidztwo / NNW / Assistance

Najtańsze ubezpieczenie na życie jest bez dodatkowych opcji. To Twój wybór, czy chcesz skorzystać z szerszej oferty dodatkowej.

Błyskawiczna POLISA
Nawet w 5 minut.

Najszybciej wystawimy polisę u nas w biurze. Niezbędny jest jedynie dowód osobisty i Twoja obecność. Wystawiamy polisę na pierwszym spotkaniu.

ONLINE
możliwość pełnego procesu online.

Podpisujesz umowę ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz wsparcia, telefonicznie poprowadzimy Cię przez krótki proces zawierania polisy na życie.

Ponad 100 lat historii
Pewność i Bezpieczeństwo

Wszystkie ubezpieczenia jakie oferujemy są renomowanych firm. Masz pewność, że bank zaakceptuje Twoją nowe ubezpieczenie.

SPRAWDŹ CENĘ
Skontaktuj się znami

Zadzwoń lub napisz do nas. Podamy Ci składkę dla Twojego ubezpieczenia.

Przykład ubezpieczenia: składka 100zł / rok
Wiek 30 lat, Suma ubezpieczenia 50.000 zł, Okres ubezpieczenia 30 lat.
Doświadczenie
O ubezpieczeniach pod kredyt wiemy wszystko

Działamy zarówno na rynku kredytowym jak i ubezpieczeniowym od lat. Dowiedz się jak płacić mniej za ubezpieczenie czy kredyt.

Chcesz poznać szczegóły?

Zapraszamy od 9:00 do 17:00