fbpx

Zapraszamy do Nas

Poszukujesz swojego miejsca w sektorze finansowym, nie chcesz trafić do kolejnej korporacji, cenisz przyjazną atmosfere.

Poszukujemy na stanowiska

Asystent Eksperta Kredytowego

Chcesz pracować z najlepszymi ekspertami kredytowymi, marzysz o karierze w finansach i nie wiesz jak zacząć. Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne.
Wymagania
Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest konieczne lecz mile widziane. Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne. Chęć ciągłego uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji. Pamiętaj przy tym, że w codziennej naszej pracy zespołowej, ale także w budowaniu relacji z Klientem, ważne dla nas są wartości. To od nich zaczyna się nasza każda myśl, zawodowy krok oraz proces sprzedaży. Tak więc słowami otwierającymi drzwi do KFO są etyczna sprzedaż, pełne zrozumienie i szacunek dla potrzeb i oczekiwań Klientów oraz odpowiedzialność.
Odpowiedzialność
Będziesz odpowiedzialny za wsparcie Eksperta Kredytowego na każdym etapie procesu kredytowego.

Mobilny Ekspert Finansowy

Jesteś doświadczonym ekspertem finansowym i szukasz współracy w zakresie obsługi klienta finansowego. Możesz pochwalić się opiniami zadowolonych klientów. Szukasz miejsca gdzie bardziej cenione będą Twoje zasady i wartości a nie wartość sprzedaży generowana co miesiąc. Zapraszamy do współpracy.
Wymagania
Doświadczenie w pracy z klientem w obszarzez działalności naszej firmy. Pozytywne opinie klientów. Etyka w biznesie finansowym.

Specjalista ds. Kredytów Firmowych

Masz doświadczenie w pracy z klientem firmowych w zakresie finansowania. Poszukujesz miejsca do spotkań z klientami w biznesowej ale nie korporacyjnej atmosferze. Masz pozytywne opinie wśród swoich klientów. Zapraszamy do współracy

Specjalista ds. Ubezpieczeń Firmowych

Masz doświadczenie w pracy z klientem firmowych w zakresie ubezpieczeń majątkowych i grupowych. Poszukujesz miejsca do spotkań z klientami w biznesowej ale nie korporacyjnej atmosferze. Masz pozytywne opinie wśród swoich klientów. Zapraszamy do współracy

Nasze biuro Gdańsk Wrzeszcz

Poznaj Nas

Kancelaria Finansowa Oliwa