fbpx

Pomagamy w finansach

Odrobina historii

Michał Nowicki
Założyciel & Dyrektor Zarządzający

Fascynacja finansami rozpoczęła się u mnie już na studiach w Gdańskim Uniwersytecie, gdzie mikro i makro ekonomia łączyła się z analizą finansową i ekonomiką przedsiębiorstw. Swoje zainteresowania rozwijałem poprzez studia podyplomowe z zakresu controllingu i doświadczenia zawodowe na różnych stanowiskach analitycznych. W 2006 roku związałem się z jedną z korporacji ubezpieczeniowych, gdzie odpowiadałem za rozwój czołowego zespołu doradców finansowych w Polsce. Po 6 latach ciągłego rozwoju, zdobywania licznych nagród, przyszedł czas na Alex T. Great Doradcy Finansowi, gdzie rozpocząłem projekt tworzenia Pionu Inwestycji i Ubezpieczeń. Niezależna od instytucji finansowych firma o ogólnopolskim zasięgu z olbrzymim naciskiem na etyczne aspekty w usługach finansowych to miejsce, w którym mogliśmy realizować się jako niezależni doradcy klienta. Wraz z doświadczonymi doradcami z poprzedniej korporacji stworzyliśmy biuro doradców wyspecjalizowanych w inwestycjach i ubezpieczeniach. To na podwalinach pierwszego tego typu biura ATG w Gdańskim Manhattanie powstały początki Kancelarii Finansowej Oliwa. Z początku jako biuro Partnerskie Alex T. Great później jako niezależny podmiot z siedzibą w Gdańskiej Oliwie. 

Na czym polega Nasza praca

W pracy cenimy sobie niezależność i możliwość nieskrępowanego dobierania rozwiązań dla naszych Klientów. Liczymy, że profesjonalne podejście do każdego Klienta stanie się standardem w branży finansowej. Swoją postawą wyznaczamy kierunki rozwoju etycznej obsługi klientów zakresie finansów osobistych, jak i firmowych. Przedstawiamy, naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie na rynku, dbając o bezpieczeństwo i dopasowanie do potrzeb klientów w każdej transakcji.

Wybrane opinie Klientów

Zadowolenie Klientów z naszych usług jest dla Nas celem samym w sobie.

Szukałem kompleksowej obsługi ubezpieczeniowo-inwestycyjnej, po wizycie w KFO....już nie szukam:)Profesjonaliści, serdecznie polecam.

Bartosz Dwórznik

Bardzo profesjonalne podejście do klienta.

Lech Rozanski

Polecam Pana Tomasza Damiana - kompleksowa pomoc przy kredycie, załatwieniu formalności, kontakcie z deweloperem.

Michał Raszke

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z doradcą Martą Menczykowską, bardzo mi pomogła z doborem najlepszej oferty, wszystko ładnie najpierw przedstawiła i wytłumaczyła i na bieżąco informowała o terminach itd. Bardzo Panią Martę Menczykowską polecam:-)

Dawid Kwidzyński

Polecam Panią Joannę Bąk - bezproblemowa, sympatyczna współpraca. Pani Joanna to bardzo skuteczna i konkretna osoba, a takie właśnie cenię. Chętnie wrócę do Pani Joanny, jeśli będzie taka sposobność.

Paulina Gachewicz

Dołącz do Nas na Facebook

Bądź na bieżąco z promocjami i wydarzeniami KFO