fbpx

Ubezpiecz się mądrze z KFO.

Polacy coraz częściej szukają ubezpieczeń, a oferta na rynku jest bardzo szeroka. Łatwo się w niej pogubić.

Rozwiązanie jest proste - KFO.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu ekspertów możesz mieć pewność, że nie przepłacisz i zyskasz porównanie wielu ofert w jednym miejscu.

Ubezpieczenia na Życie

To przede wszystkim polisy chroniące przyszłość Naszych bliskich w przypadku kiedy Nas zabraknie. Znajdziesz u nas ubezpieczenia w najlepszej cenie z zakresem dopasowanym do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenia pod Kredyt

Banki często wymagają ubezpieczeń w ofertach kredytowych. Już nie tylko ubezpieczenia nieruchomości, ale i ubezpieczenia na życie są nieodłącznym zabezpieczeniem kredytów.

Ubezpieczenia Nieruchomości

Przy wyborze ubezpieczeń nieruchomości warto dokładnie dobrać zakres ubezpieczenia do etapu, na jakim znajduje się Nasza nieruchomość. Nie ma sensu przepłacać, za coś z czego nie skorzystamy. Z drugiej strony nie warto oszczędzać kilku złotych kosztem zakresu świadczeń.

Ubezpieczenia Turystyczne

Wybierając się na wymarzony urlop dobór odpowiedniego ubezpieczenia do charakteru wyprawy to najważniejszy aspekt, jaki należy brać pod uwagę. Zakres i ceny są uzależnione od celu i wielkości sumy ubezpieczenia.

Ubezpieczenia OC / AC pojazdów

Szukając ubezpieczenia OC/AC pojazdów klienci szukają najtańszych możliwości wśród sprawdzonych ubezpieczeń. Często w zależności dokąd trafimy, ta sama oferta może różnić się cenowo nawet o 50%.

Ubezpieczenia od utraty dochodu

Szczególnie popularne wśród specjalistów, wolnych zawodów i kadry zarządzającej. Oferty ubezpieczeń od utraty dochodów różnią się znacząco zakresem i sposobem wyliczania świadczeń.

Ubezpieczenia Firm

Prowadzisz niewielką firmę i chcesz zabezpieczyć się przed ryzykiem prowadzenia właśnie Twojej działalności. O dobór odpowiedniego zakresu ubezpieczenia zadba KFO.

Ubezpieczenia i Sukcesja

Sukcesja majątkowa to nie tylko szansa na przetrwanie biznesu i optymalizacja podatkowa, ale często podstawa bezpieczeństwa rodziny właścicieli firmy. Idealny plan sukcesji w firmie to ścisła współpraca eksperta finansowego, doradcy podatkowego i radcy prawnego.

Gwarancje Ubezpieczeniowe

Gwarancje ubezpieczeniowe wykorzystywane są między innymi podczas wynajmu lokali w centrach handlowych, przetargach, kontraktach budowlanych. Cena i szybkość działania to Nas wyróżnia w tym zakresie.

Ubezpieczenia Floty i Majątku Przedsiębiorstw

Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z największymi Towarzystwami możemy zaoferować Twojej firmie konkurencyjne warunki i spersonalizowaną opiekę.

WARTA SZKOLNE

ubezpieczenie nnw szkolne online

WARTA TURYSTYCZNE

ubezpieczenie turystyczne online

FAQ

 • Jakiego ubezpieczenia potrzebuję?

  Jeżeli nie wiesz, jakiego rodzaj ubezpieczenia potrzebujesz, ale wiesz jaki efekt chcesz osiągnąć. Na spotkaniu konsultacyjnym dowiesz się, czy jest to możliwe i jakich rozwiązań potrzebujesz.

 • Mam już polisy, ale chcę dowiedzieć się więcej?

  W celu weryfikacji posiadanych ubezpieczeń umów się na analizę posiadanych polis. Najlepiej przygotuj wszystkie posiadane dokumenty. Po spotkaniu będziesz świadomy zakresu świadczeń i atrakcyjności oferty.

 • Ubezpieczenia na wypadek zachorowania na Raka?

  W ostatnich latach powstały ubezpieczenia o różnych zakresach świadczeń w przypadku zachorowania na nowotwory. Różnią się bardzo znacząco zarówno ceną, jak i zakresem chorób, jakie obejmują.

 • Chcę zabezpieczyć przyszłość dzieci, jak to zrobić?

  Zabezpieczenia dzieci to szerokie zagadnienie, można skonstruować kompleksowy plan zabezpieczenia na każdą ewentualność, ale warto i zacząć od podstawowych zabezpieczeń za niewielkie pieniądze.


Skontaktuj się z KFO