fbpx

Zyskaj profesjonalistę po swojej stronie.

Niezależnie czy szukasz finansowania, masz potrzebę ubezpieczenia siebie i bliskich, chcesz efektywnie zarządzać  oszczędnościami, czy potrzebujesz oferty dla Twojej firmy – Kancelaria Finansowa Oliwa pomoże wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę na rynku.

Kredyty

Znajdziesz u nas ofertę wielu banków i instytucji finansowych, a nasz ekspert pomoże we wszystkich formalnościach

Ubezpieczenia

Ochroną ubezpieczeniową możesz objąć niemal wszystko. Nasz ekspert znajdzie najlepszą ofertę niezależnie jakiej ochrony w danym etapie życia oczekujesz.

Inwestycje

Inwestowanie oszczędności to bardzo odpowiedzialne zdanie. Dzięki Naszej wiedzy i doświadczeniu Twoje wybory będą zawsze świadome i efektywne.

Biznesplany

Niezależnie od zaawansowania projektu biznesowego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy przy tworzeniu biznesplanu.

Kalkulacje kredytowe

Usługi związane z kalkulacjami kredytowymi pomagają prognozować przyszłe przepływy i koszty finansowe w zmieniających się okolicznościach oraz analizować historyczne decyzje kredytowe.

Konsultacje

Chcesz porozmawiać o Twoich finansach z profesjonalistą, który z uwagą wysłucha czego oczekujesz i jaką aktualnie masz sytuację. Umów się na kawę z naszym ekspertem.

Nieruchomości

Rynek nieruchomości to nie tylko zakup czy sprzedaż własnej nieruchomości, to również inwestowanie w nieruchomości, wynajem krótko i długo okresowy. Nieruchomości komercyjne, lokale usługowe, działki budowlane i inwestycyjne.

Sukcesja

Sukcesja majątkowa to nie tylko szansa na przetrwanie biznesu i optymalizacja podatkowa, ale często podstawa bezpieczeństwa rodziny właścicieli firmy. Idealny plan sukcesji w firmie to ścisła współpraca eksperta finansowego, doradcy podatkowego i radcy prawnego.

Sprawdzony fachowiec

Współpracujemy z profesjonalistami z wielu dziedzin, w dzisiejszym świecie dobry sprawdzony fachowiec to wielki skarb.

FAQ

 • Ile kosztują konsultacje?

  Pierwsze konsultacje są bezpłatne i trwają ok. 30 minut w zależności od tematu spotkania. W trakcie umawiania spotkania możesz dowiedzieć się więcej, szczegółowo przedstawiając swoją sytuację. Naszą zasadą jest rzetelne przedstawienie wszystkich kosztów przed ich powstaniem.

 • Jak najłatwiej się umówić i jak wygląda proces ?

  Najprościej jest po prostu do nas zadzwonić i przedstawić temat. Bardzo szybko ustalimy dogodny termin spotkania. Można też, napisać do Nas maila opisując zagadnienie wraz z kilkoma propozycjami terminu. Jesteśmy dostępni na FB. Bardzo często pierwsze spotkanie jest szczegółową diagnozą sytuacji, po której indywidualnie ustalamy dalsze kroki. W sekcji poszczególnych usług znajdują się schematy postępowania.

 • Czy można umówić się na spotkanie poza Naszą siedzibą?

  Preferujemy spotkania w Naszej kancelarii w godzinach 9:00 - 17:00, ale szczegółowe ustalenia można dokonać bezpośrednio z ekspertem z danej dziedziny. W wyjątkowych sytuacjach możliwe są spotkania w weekendy i po 17:00.

 • Gdzie można znaleźć opinie i rekomandacje od klientów KFO?

  Bardzo się cieszymy, że Nasi klienci decydują się na zamieszczanie opinii o KFO. Można je znaleźć w kilku miejscach, między innymi na FB, Google czy lokalnie na Trojmiasto.pl. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej "Kancelaria Finansowa Oliwa opinie".

 • Co warto przygotować przed spotkaniem?

  Im lepiej przygotujesz się przed spotkaniem, tym bardziej owocne ono będzie. Warto wziąć wszelką dokumentację, jaką posiadamy w danej sprawie. Pozwoli to od razu rozmawiać o konkretach i przyspieszy cały proces. Oczywiście nie jest to konieczne. Wszystko, co będzie potrzebne na dalszych etapach dowiesz się w trakcie spotkania.