fbpx

Inwestowanie w projekty deweloperskie

Warszawa Wilanów 07.2022

PROJEKT OTWARTY

Projekt inwestycyjny dostępny dla klienta indywidualnego na okres do 24 miesięcy. Oprocentowanie 10% w skali roku, brak dodatkowych kosztów .

Inwestowanie bezpośrednio w projekt deweloperski ze stałą stopą zwrotu.

Polacy inwestują w nieruchmości podobnie jak działo się to w różnym okresie w krajach rozwiniętych. W zależności od zasobności portfela i ilości czasu jaki chcemy poświęcić na nieruchomości wybieramy bardzo różnie. Mając zdolność kredytową lub określony kapitał kupujemy drugie mieszkanie pod wynajem, licząc że zawsze wystarczy na ratę, a dodatkowy zysk będzie fajnym bonusem. W ostatnich latach tacy inwestorzy nie mięli co narzekać. Sezon 2021 już nie był tak zyskowny jak w poprzednich latach, a w pierwszej połowie 2022 roku inwestorzy na kredytu dopłacają do biznesu. Alternatywą są bezpośrednie inwestycje deweloperskie. 

Inwestycje w projekty deweloperskie to unikalne rozwiązanie, przygotowane dla klientów, którzy doceniają powtarzalne zyski i bezpieczeństwo inwestowania na rynku nieruchomości. Jest ona skierowana do osób, które chcą zarabiać na projektach deweloperskich bez konieczności zakupu nieruchomości. Możliwość zaangażowania niewielkiego kapitału bez czasowego zaangażowania w prowadzenie biznesu na rynku deweloperskim. Inwestycja jest całkowicie bezobsługowa jednak z bezpośrednim zaangażowaniem w wybrane projekty deweloperskie realizowane poprzez nabycie udziałów w spółce celowej realizującej inwestycję. Bezpieczeństwo prawne zapewnia akt notarialny i prawomocne pozwolenia na budowę dla każdej inwestycji.

Jak to wygląda: inwestor nabywa udziały w podwyższonym kapitale zakładowym spółki celowej i zostaje jej wspólnikiem. Dla każdego z projektów zostaje powołana spółka celowa do realizacji projektu. W zależności od projektu inwestor realizuje stały zysk na poziomie od 5% do 9% w skali roku. Projekty przewidziane są na okres od 12 do 36 miesięcy od zainwestowania kapitału. Zysk wypłacany jest z cyklach kwartalnych. Szybka i sprawdzona forma zawarcia umów z minimalnym zaangażowaniem czasu inwestora. Decydując się na inwestycje znasz dokładną wartość twojego zysku.

Tego typu inwestycje charakteryzują się dużo niższym progiem wejścia od zakupu własnego mieszkania czy apartamentu. W niektóre projekty można było wejść mając zaledwie 1000 PLN. Umowy podpisuje się notarialnie, a więc należy wziąć pod uwagę koszty takiej transakcji. Warto wziąć pod uwagę bezpośrednią inwestycję w projekty deweloperskie realizowane przez sprawdzonych kontrahentów. Mając 50.000zł często koszty notarialne weźmie na siebie deweloper co w ostateczności podniesie stopę zwrotu z inwestycji.

Szczegółowe informacje, broszury, wzorce umów na temat każdej z inwestycji dostępne są po rejestracji klikając na projekt. Poznaj szczegóły aktualnych projektów: PROJEKTY DEWELOPERSKIE.